NÄITUSTE KALENDER /

EXHIBITION CALENDAR

 

 

2022

16.12.–12.01.  Tiina Puhkan

14.01.–09.02.  Liina Tepand

11.02.–09.03.  Mia MaljojokiI (FI), Tarja Tuupanen (FI)

11.03.–06.04.  Maiu Mooses, Margot Kask, Stina Valgma

08.04.–04.05.  Aleksandra Pavlenkova, Andra Jõgis, Kristiina Oppi

06.04.–31.05.  Giulia Cacciuttolo (IT)

02.06.–28.06.  Karl Joonas Alamaa

30.06.–26.07.  Amie Nga Man Chan(HKG) – EKA NOORE TARBEKUNSTNIKU PREEMIA 2021

28.07.–23.08.  Giulia Lanza (IT)

25.08.–20.09.  Erle Nevalts

22.09.–18.10.  Birgit Pählapuu

20.10.–15.11.  Liina Lelov

18.11.–13.12.  Tõnis Malkov

15.12.–09.01.  Erinn M. Cox (US, EE), Pilvi Tammoja

 

2021

 

20.05.–08.06. Triin Kukk

10.06.–06.07. Kristiina Laurits

08.07.–03.08. Kati Saarits

05.08.–31.08. Yuan Yu Chen Feng (Venezuela), Bradley Krebs (USA), Hansel Tai (China/Estonia)

02.09.–21.09.  Annike Laigo

23.09.–12.10.  Julia Maria Künnap

14.10.–02.11.  Piret Kändler

04.11.–23.11. Maarja Mäemets, Liisa Kruusamägi

25.11.–14.12.  Hanna Maria Vanaküla

 

 

2020

 

09.01.-28.01. Erinn Cox

30.01.-18.02. Piret Ellamaa

20.02.-10.03. Krista Mölder

12.03.-31.03. Kadi Pajupuu, Marilyn Piirsalu

11.06-07.07. Viive Väljaots

09.07.-4.08. Elna Kaasik

06.08.-01.09. Kätrin Beljaev

03.09.-22.09. Villu Plink        

24.09.-13.10. Merlin Meremaa – EKA NOORE TARBEKUNSTNIKU PREEMIA 2019

15.10.-3.11. Nils Hint

05.11.-24.11. Ülle Saatmäe     

26.11.-15.12. Leo Rohlin

17.12.-12.01. Sirja-Liisa Eelma, Tõnis Jürgens

 

2019

 

17.01.-5.02. Krista Leesi

07.02.-26.02. Berit Teeäär

28.02.-19.03. Helena Tuudelepp

21.03.-09.04. Marta Moorats, Marika Jylha, Essi Kuula

11.04.-30.04. Mervi Kurvinen

02.05.-21.05. Maret Sarapu

23.05.-11.06. Kersti Laanmaa

13.06.-09.07. Maria Sidlajevits, Sakia Järve

11.07.-06.08. Marita Lumi

08.08.-03.09. Ulla Ahola, Sirja Knaapi, Jenni Sokura

05.09.-24.09. Aet Ollisaar, Madis Liplap

26.09.-15.10. Piret Kändler

17.10.-05.11. Inni Pärnanen, Sonja Löfgren

07.11.-26.11. Pille Kaleviste

28.11.-17.12. Raili Keiv

19.12.-30.12. Alide Zvorovski, Katri Pekri

2018

 

28.12.-16.01. Annika Teder

18.01.-6.02. Kärt Seppel

8.02.-27.02. Urmas Bereczki 

1.03.-20.03. Urmas Lüüs

22.03.-10.04. Keiu Koppel

12.04.-1.05. Katrin Kabun. EKA Noore Tarbekunstniku preemia

3.05.-22.05. Tanel Veenre

24.05.-12.06. Leena Kuutma

14.06.-10.07. galerii remont

12.07.-7.08. Mari Käbin

9.08.-4.09. Lylian Meister

6.09.-25.09. Swedish Material Makers

27.09.-16.10. Hansel Tai, Anna Maria Vanaküla

18.10.-27.11. Raija Jokinen

29.11.-18.12. Hans Otto Ojaste

20.12.2018-15.01.2019 Anne Türn

2017

     

05.01.-24.01. Sirja-Liisa Eelma

26.01.-14.02. Sofia Hallik

16.02.-07.03. Kadi Hektor, Rita Randmaa

09.03.-28.03. Marje Taska

30.03.-18.04. Ann Nurga, Kaie Pungas

20.04.-09.05. Rainer Kaasik Aaslav

11.05.-30.05. Sandra Kossorotova

01.06.-20.06. Sarah Johnston

22.06.-11.07. grupp RXII (Siiri Minka, Christel Allik, Riste Laasberg, Kerttu Sillaste, Piret Valk, Mari Haavel)

13.07.-01.08. Karin Kalman

03.08.-22.08. Juss Heinsalu

24.08.-12.09. Aleksandra Pavlenkova, Kristiina Oppi, Andra Jõgis

14.09.-03.10. Darja Popolitova

05.10.-24.10. Lauri Kilusk

26.10.-14.11. Evelin Saul, Maarja Hirtentreu

16.11.-05.12. Tiina Sarapu 

07.12.-26.12. Annika Kedelauk

28.12.2017-16.01. 2018 Annika Teder

2016

 

13.01.-02.02. Jaana Päeva

03.02.-23.02. Carla Castiajo (Portugal), Slavomira Ondrusova (Slovakkia)

24.02.-15.03. Annike Laigo

16.03.-05.04. Ülle Raadik

06.04.-26.04. Leo Rohlin

27.04.-17.05. Ingrid Allik (Eesti), Riitta Talonpoika (Soome)

18.05.-31.05. Nithikul Nimkurlat

01.06.-07.06. Maria Tamm

08.06.-28.06. Heili Haa

29.06.-19.07. Urmas Lüüs

20.07.-09.08. Eilve Manglus, Birgit Skolimowski, Jaanika Paljuste

10.08.-31.08. Liisu Arro 

01.09.-20.09. Marita Lumi, Kätrin Beljaev

21.09.-11.10. Nahakunstnike Liit 

12.10.-01.11. Merle Kasonen, Pilleriin Jürisoo

02.11.-22.11. Kärt Ojavee, Johanna Ulfsak

23.11.-13.12. Merike Hallik

14.12.2016-03.01.2017 Anneli Oppar, Moonika Kase

 

2015

 

02.01.-20.01. Aet Ollisaar

23.01.-10.02. Ingrid Allik

13.02.-03.03. Heino Prunsvelt

06.03.-24.03. Kristiina Laurits

27.03.-14.04. Sofi Aršas

17.04.-05.05. Tanel Veenre (Eesti), Marta Mätsson (Rootsi)

08.05.-26.05. EKA nahakunsti osakond, Moholy-Nagy Kunsti-Ja Disainiülikooli tekstiilidisaini osakond (Ungari), Hämeenlinna Disainikõrgkool (Soome)

29.05.-16.06. Anu Samarüütel

19.06.-07.07. Sofia Markarova

10.07.-28.07. Pille Kaleviste, Eelike Virve 

31.07.-18.08. Ivar Kaasik

21.08.-08.09. galerii remont

11.09.-29.09. Nils Hint

02.10.-20.10. Metallikunstnike Liit 

23.10.-10.11. Mae Kivilo, Merle Suurkask

13.11.-01.12. Kristiina Kibe, Sven Tali

04.12.-21.12. Tiina Puhkan

23.12.2015-12.01.2016 Eva Mustonen

2014

 

10.01.-28.01. Eesti Keraamikute Liit

31.01.-18.02. Eva Jakovits

21.02.-11.03. Pilleriin Jürisoo, Kätrin Beljaev 

14.03.-01.04. Anneli Tammik 

04.04.-22.04. Neeme Külm 

25.04.-06.05. Eesti Nahakunstnike Liit 

09.05.-27.05. A-galerii 20 

29.05.-02.06. Andra Jõgis 

03.06.-08.06. Pille Kaleviste

09.06.-15.06. Kaupo Holmberg

17.06.-22.06. Kristel Saan

27.06.-15.07. Maarja Niinemägi (Eesti), Tabea Reulecke (Saksamaa)

18.07.-05.08. Merle Kasonen 

08.08.-26.08. Marge Monko 

29.08.-16.09. Krista Leesi 

19.09.-07.10. Rainer Kaasik - Aaslav 

10.10.-28.10. Eve Margus - Villems, Piret Hirv

31.10.-18.11. Piret Kändler

21.11.-09.12. rühmitus Hibernate (Soome)

12.12.2014-02.01.2015 Piret Ellamaa

2013

02.01.-22.01. Duncan Robertson (Shotimaa, kuraator Silja Saarepuu)

22.01.-29.01. Artjom Babitski

30.01.-19.02. Annike Laigo

20.02.-12.03. Mirla Fernandes (Brasiilia, kuraator Maria Valdma)

13.03.-02.04. Eesti Tekstiilikunstnike Liit. Aasta tekstiilikunstnik

03.04.-23.04. Hanna Vainio, Minttu Sipola, Sonja Löfgren (Soome)

24.04.-14.05. Lembe Ruben

15.05.-04.06. stuudio Emma Leppermann (Merle Suurkask, Mae Kivilo, Liisa Kallam)

05.06.-11.06. EKA keraamika osakond

12.06.-02.07. Siiri Minka, Christel Allik, Mari Haavel

03.07.-23.07 Kersti Vaks

24.07.-13.08. Aigi Orav

14.08.-03.09. Kristel Saan

04.09.-24.09. Sergei Isupov

25.09.-15.10. Marit Ilison

16.10.-05.11. Ketli Tiitsar

08.11.-25.11. Ulvi Haagensen 

27.11.-17.12. rühmitus Shortcut (Jens A. Clausen, Katarina Kotselainen, Joanna Innos, Paul Villemi)

18.12.2013-7.01.2014  Anne Türn                                                                                            

 

2012

06.01.-24.01. Maret Sarapu

27.01.-14.02. Karoliina Kagovere

16.02.-06.03. Tartu Kõrgema Kunstikooli tekstiiliosakond

09.03.-27.03. Elo Uibokand

29.03.-17.04. Eesti Tekstiilikunstnike Liit  Aasta tekstiilikunstnik

20.04.-08.05. EKA klaasikunsti osakond

11.05.-29.05. Jorge Manilla (Mehhiko, Belgia)

31.05.-05.06. Kairit Annus

15.06.-26.06. Mari Liis Tammi

29.06.-17.07. Kärt Seppel, Ülle Rajasalu, Annika Teder

20.07.-07.08. Eve Koha

10.08.-28.08. Ingrid Allik

31.08.-18.09. Ulvi Haagensen

21.09.-09.10. Villu Plink

12.10.-30.10. Marit Illison

02.11.-20.11. Kristi Paap

24.11.-11.12. rühmitused OTSE!, A5, Steinbeisser (6.Tallinna Rakenduskunsti Triennaali sateliitnäitus)

14.12. – 31.12. Tiina Puhkan

2011

 

14.01.-01.02. Kateriin Rikken

04.02.-22.02. Leo Rohlin 

25.02.-15.03. Kaie Pungas, Jarõna Ilo

18.03.-05.04. Eesti Tekstiilikunstnike Liit. Aasta tekstiilikunstnik

08.04.-26.04. Mare Saare

29.04.-17.05. Anni Kagovere

20.05.-31.05. Margus Tamm, Argo Peever

03.06.-07.06. Helen Orgla

10.06.-28.06. Emma Leppermann (Jaana Jüris, Mae Kivilo, Liisa Kallam, Merle Suurkask)

01.07.-19.07. Maiu Mooses

22.07.-09.08. Siiri Minka

12.08.-30.08. Inyanim Group (Iisrael)

02.09.-20.09. Kaji Nanako (Jaapan)

23.09.-11.10. Margot Kask (kuraatoriprojekt)

14.10.-01.11. Krista Leesi 

04.11.-22.11. Urmas Viik

25.11.-13.12. Mare Kelpmann

16.12.2011-03.01.2012 Helle Videvik

2010

22.01.-09.02. Heino Prunsvelt
12.02.-02.03. Klara Brynge, Serena Holm, Karin Andersson, Gertrud Heinerud (Rootsi)
05.03.-23.03. Rait Prääts
26.03.-13.04. Eesti Tekstiilikunstnike Liit. Aasta tekstiilikunstnik

16.04.-04.05. Raili Keiv (Eesti), Marta Boan (Hispaania)
07.05.-25.05. August Künnapu
28.05.-01.06. Kaie Pungas, Jarõna Ilo, Üllo Karro
04.06.-22.06. Risto Hämäläinen, Kimmo Heikkilä (Soome)
25.06.-06.07. EKA nahakunsti osakond
09.07.-27.07. Aet Ollisaar
30.07.-17.08. Ungari Ja Eesti eh
21.08.-07.09. Leena Kuutma

10.09.-28.09. Monika Grasiene-Zaltauskaite,Severija Incirauskaite-Kriauneviciene (Leedu), Monika Järg (Eesti)

01.10.-19.10. Anna Rikkinen, Nelli Tanner (Soome)
22.10.-09.11. Liisu Arro, Jaak Arro

11.11.-20.11. Aldo Järvsoo
22.11.-30.11. Raul Erdel
03.12.-21.12. Pilvi Ojamaa

23.12.2010 – 11.01.2011 Kerstin Kary

2009

08.01.-27.01. DE-IKEA (kuraator Monika Järg)
29.01.-17.02. Ingrid Allik, Tiina Kaljuste, Kersti Laanmaa, Kaie Pungas, Viive Väljaots
19.02.-10.03. Marta Kisand, Virge Loo, Kadri Klampe, Hanna Tiidus, Tuuli Antsov
12.03.-31.03. Eesti Tekstiilikunstnike Liit. Aasta tekstiilikunstnik
02.04.-21.04. Maret Sarapu
23.04.-12.05. Tiina Puhkan
14.05.-02.06. Tõnis Malkov
04.06.-09.06. Krõõt Nõmmela

11.06.-23.06. Margit Mald

30.06.-14.07. Maarja Undusk, Pille Kivihall
16.07.-04.08. Tartu KKK, Helsinki Metropolia University of Applied Sciences
06.08.-25.08. Marju Vaher
27.08.-15.09. Katarina Kotselainen
17.09.-06.10. Lylian Meister, Katarina Meister
08.10.-27.10. Karin Kalman
29.10.-10.11. Merle Suurkask
12.11.-01.12. Kristiina Laurits
03.12.-27.12. Anneli Tammik
29.12. 2009 -19.01. 2010 Zsofi Pittmann (kuraator Silja Saarepuu)

2008

17.01.-05.02. Liina Roometi mälestusnäitus

07.02.-26.02. Krista Leesi

28.02.-18.03. Tanel Veenre

20.03.-08.04. Kai Kiudsoo-Värv

10.04.-29.04. Tekstiilikunstnike Liit. Aasta tekstiilikunstnik

01.05.-20.05. Paul Reeveri mälestusnäitus

22.05.-27.05. Anneli Paloveer

29.05.-03.06. Merle Bukovec

05.06.-01.07. Ulvi Haagensen

03.07.-22.07. Tartu Kõrgema Kunstikooli tekstiiliosakond

24.07.-12.08. Kersti Vaks

14.08.-02.09. Villu Plink

04.09.-23.09. Monika Järg

25.09.-14.10. Ketli Tiitsar

16.10.-04.11. Tiina Puhkan, Piret Valk, Urmas Puhkan

06.11.-25.11. Liina Siib

27.11.-16.12. Kristi Paap

18.12.2008-03.01.2009 Krõõt Nõmmela, Tuuli Silber, Anu Rajamäe

2007

 

10.01.-30.01. Maiu Rõõmus

31.01.-20.02. Aet Ollisaar

21.02.-13.03 Katrin Veegen

14.03.-03.04. Tekstiilikunstnike Liit. Aasta tekstiilikunstnik.

04.04.-17.04. Kaie Pungas, Liisu Arro

18.04.-01.05. Eesti Kunstiakadeemia tekstiiliosakond

02.05.-22.05. Kaja Kits-Karm

23.05.-12.06. Mervi Kurvinen, Kati Nulpponen, Maria Nuutinen (Soome)

13.06.-03.07. Sirja-Liisa Vahtra (Eesti), Otto von Busch (Rootsi), Diana Lui (Prantsusmaa)

04.07.-17.07. Tartu Kõrgema Kunstikooli tekstiiliosakond

18.07.-07.08. Liis Kelder

08.08.-21.08. Ingrid Allik (Eesti), Charlotte Wilhelmina Moorrees (Holland)

22.08.-11.09. Mari Käbin

12.09.-02.10. Eeva Käsper

03.10.-23.10. Anneli Tammik

24.10.-13.11. Annika Vilippus

14.11.-04.12. Jaanus Valt

05.12.-25.12. Tiina Sarapu

26.12.2007-15.01.2008 Kalli Sein, Inga Koppel, Fred Jüssi

2006

17.03.-03.04. Tallinna IV Rakenduskunsti Triennaali sateliitnäitus

05.04.-24.04. Ester Faiman, Argo Männik

27.04.-16.05. Eesti Tekstiilikunstnike Liit. Aasta tekstiilikunstnik.

21.05.-27.05. Teresa Lane, Benjamin Badock (Saksamaa)

08.06.-13.06. Liisi Junolainen

15.06.-22.06. Tartu Kõrgema Kunstikooli tekstiiliosakond

26.06.-11.07. Ingrid Allik, Tiina Kaljuste, Pille Lehis

14.07.-30.07. Inga Likšaitė (Leedu)

03.07.-14.08. Värska tekstiili Ja keraamika workshop

17.08.-04.09. EKL 6. aastanäituse projekt

07.09.-24.09. Ehted kuuest Euroopa koolist (Eesti Kunstiakadeemia)

28.09.-17.10. Monika Järg

20.10.-07.11. Tanel Veenre

09.11.-28.11. Piret Kändler (Eesti), Naoko Nakagawa (Jaapan)

30.11.-19.12. Eve Margus-Villems, Piret Hirv, Kristiina Laurits

21.12.2006-09.01.2007 Pipargoogimaania

Ruum /